V Portorož, oktober 2021

SPOŠTOVANI STARŠI

V ponedeljek, 18. 10. 2021, učenci 5., 6. in 7. razreda odpotujejo na morje. Da boste vedeli, kje se nahajamo in kaj počnemo, vam posredujemo naslednje podatke.

V ponedeljek se zberemo na železniški postaji v Ivanjkovcih ob 6.05 uri. Tam bomo učitelji pobrali zdravstveno izkaznico in denar (v kuverto dajte zdravstveno izkaznico, 30 EUR za otroke v drobižu po 5 EUR in 30 EUR za oglede, skupaj torej 60 EUR). Dodatnega denarja otroci ne smejo imeti. Na kuverto napišite še posebnosti glede zdravil ali alergij in svojo telefonsko številko na kateri boste zagotovo dosegljivi.

Odhod vlaka je ob 6.22, v Koper pa prispemo ob 11.19. Od tam nas avtobus odpelje v Portorož. Naše dejavnosti boste lahko spremljali na šolski internetni strani (projekti – šola v naravi).

V Ivanjkovce prispemo v petek, 22. 10. 2021, predvidoma ob 20.00.

Lepo vas pozdravljamo, spremljevalci,  vodja letne šole v naravi Saša Veler in ravnateljica Nada Pignar.

KAJ NE SME MANJKATI V MOJI TORBI?

• kartica zdravstvenega zavarovanja, denar (po dogovoru),
  • trenirka ali drugo udobno športno oblačilo, vetrovka, bunda,
  • kratke majice, kratke hlače,
  • pižama, spodnje perilo,
  • brisače, nogavice,
  • sobni copati, čevlji za v vodo, natikači in športna obutev,
  • stvari za osebno higieno, (zobna ščetka, zobna pasta, milo, fen, krema, glavnik),
  • kopalke in brisača za plažo,
  • nahrbtnik za malico,
  • plastenka za pijačo,
  • komplet obližev, osebna zdravila, repelent proti komarjem, krema za sončenje, pokrivalo in sončna očala,
  • družabne igre, zanimiva knjiga in priljubljena igrača, pisalni pribor, barvice, zvezek učiteljice.

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)