Varno na kolesu 2019/20

V šolskem letu 2019/20 smo se učenci in učitelji OŠ Ivanjkovci ponovno vključili v projekt Varno na kolo. Skozi celo šolsko leto smo načrtovali, opravljali in izvajali aktivnosti projekta, s katerim smo pridobivali dodatno znanje o cestno prometnih predpisih, se naučili, kako reagirati v nastalih situacijah in se aktivno vključili v promet. Razen zadnje naloge smo opravili vse dejavnosti in bili zelo uspešni pri vključenosti vseh učencev šole v kolesarjenje. Zaradi tega smo prejeli prvo nagrado in dobili brezplačen servis koles za vse učence, zaposlene in krajane OŠ Ivanjkovci. Aktivnost bomo izvedli v mesecu septembru.

Sicer pa smo se znašli na šestem mestu v izvajanju skupnih nalog in smo na rezultat izjemno ponosni.

Čestitamo vsem učencem in zaposlenim.

Oglejte si članek in intervju z ravnateljico

Saša Veler

Vsebina razpisa, poglej…